Schroefbol houder maat S zwart
€ 32,50
(inclusief btw)
Schroefbol houder zwart Duroplast (nieuw bakeliet) voor schroefbol maat S.
Iets taps toelopend model.
Klik hier voor een bijpassend schroefglas maat S.
Klik hier om een bijpassende LED-lamp te bestellen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Maat schroefglas of houder | S |
| Afstand tussen de schroefgaten | 6,3 cm |
| Dia. houder | 9,4 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Materiaal | Duroplast |
| Kleur | Zwart |
| Vintage/nieuw | Nieuw |
| Fitting: | E-27 |




