Opbergers
- Metalen trolley zwart Madam Stoltz
Rechthoekige trolley met 3 geperforeerde legplanken van Madam Stoltz in zwart metaal.
Deze trolley heeft veel ruimte met z'n 3 legplanken en kan overal in huis worden ingezet.
Handig in de badkamer voor het opbergen van…€ 329,95 -23%
Retro 'Tomado' wandrekRetro 'Tomado' wandrekNaast de vintage exemplaren hebben we de 'Tomado' wandrekken ook in een nieuwe retro uitvoering!
Meerdere exemplaren zijn eenvoudig aan elkaar te schakelen, desgewenst op verschillende hoogtes.
Een set…€ 65,00 € 49,95- Wandrek XL bamboe rechthoek Madam Stoltz
Wandrek XL bamboeWandrek van bamboe, model rechthoek. Leuk om op te hangen in de woonkamer, slaapkamer of hal, maar hij kan ook prima op een kastje of tafel tegen de muur staan.
Vul hem met planten en je favoriete items, en je…€ 112,75 - Bamboe wandplank met haken Madam Stoltz
Bamboe wandplankDeze wandplank van bamboe met glazen plankje is een echte blikvanger voor in elke ruimte.
Ideaal als extra opbergplek in de hal, keuken, badkamer of slaapkamer.
De plank is voorzien van 4 haken waardoor je er…€ 78,50 - Wandrek met planken oud messing Madam Stoltz
Stijlvol en stoer wandrek in antiek messing met in hoogte verstelbare houten planken.
Wat je er ook op plaatst, dit rek staat in elke ruimte fantastisch!€ 99,95 WEER OP VOORRAAD!
Schoenenrek messing Madam StoltzSchoenenrek messingLeuk schoenenrek in messing-goud geverfd metaal.
Met 2 'verdiepingen' de ideale opberger voor rondslingerende schoenen, laarzen ed., maar je kan hem natuurlijk ook gebruiken om je planten een mooie plek op te…€ 82,25- Schoenenrek XL messing Madam Stoltz
Schoenenrek messingLeuk schoenenrek XL in messing geverfd metaal.
Met 3 'verdiepingen' de ideale opberger voor rondslingerende schoenen, laarzen ed., maar je kan hem natuurlijk ook gebruiken om je planten een mooie plek op te…€ 117,25 - Draadwerk wandrek met bamboe Madam Stoltz
Leuk metalen wandrek van antiek-messingkleurig draadwerk afgewerkt met een mooie bamboe rand. Ruimte genoeg voor je leukste spullen en plantjes.
Overal in huis een echte eyecatcher!€ 49,00 -32%
Keukenrek zwartHandig keukenrek in de kleur zwart. Het rek is voorzien van een draadmandje en 5 haakjes (niet te zien op de foto).
€ 58,50 € 39,95- Rek messing Madam Stoltz
Dit rek van Madam Stoltz is gemaakt van metaal met een mooie messing afwerking. Het rek is te gebruiken als tijdschriftenrek, voor platen/singeltjes, voor de post enz. Het is niet alleen handig, maar staat ook nog eens leuk op…
€ 24,75 - Schoenenrek XL messing Madam Stoltz
Schoenenrek messingLeuk schoenenrek XL in messing geverfd metaal.
Met 3 'verdiepingen' de ideale opberger voor rondslingerende schoenen, laarzen ed., maar je kan hem natuurlijk ook gebruiken om je planten een mooie plek op te…€ 117,25