Hanglamp Volle Maan glas
€ 365,00
(inclusief btw)
Hanglamp model Volle Maan met gematteerde glazen plaat.
De totale lengte incl. kap is 75 cm.
Doorsnede van de kap is 60 cm en de hoogte van het glas 17 cm.
Verkrijgbaar in de uitvoering Mat Nikkel, Messing en Nikkel.
Fitting 2 x E-27
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Tot. lengte: | 75 cm |
| Dia. glas: | 60 cm |
| Dia. stang | 13 mm |
| Dia. plafondkap | 10 cm. |
| Uitvoering glas: | Opaal , gematteerd |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Fitting: | E27 (2x) |
| Vintage/nieuw: | Nieuw |




