EIND MAART WEER LEVERBAAR!
Hanglamp Menhir L
€ 225,00
(inclusief btw)
Jaren '30 hanglamp Menhir L
Art deco hanglamp Menhir L
D.m.v. een keuzelijst kunt u uw voorkeur voor de gewenste uitvoering aangeven.
Het basismateriaal van de pendel van deze lamp is messing. Op de extra foto ziet u de verschillende afwerkingen qua kleur.
Indien dit artikel niet op voorraad is, is de levertijd maximaal 6 werkdagen.
Op de pagina " Stel je eigen lamp samen" is het losse glas Menhir L bestellen.
De pendel kan door ons zonder meerprijs worden ingekort. Tevens kan er tegen meerprijs gekozen worden voor een uitschuifbare pendel of een verlengde pendel.
Heeft u nog vragen, neem dan vrijblijvend contact met ons op voor de mogelijkheden, we denken graag met u mee.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Tot. lengte: | 106 cm |
| Dia. glas: | 24 cm |
| Lengte glas (zonder 'kraag'): | 37 cm |
| Uitvoering glas: | Opaal glanzend wit |
| Materiaal: | Messing, glas |
| Fitting: | E27 |
| Vintage/nieuw: | Nieuw |
| Extra info: | grip 12 |




