Wandlamp zwart waterdicht
€ 158,95
(inclusief btw)
Waterdicht armatuur in zwart gelakt messing met messing afwerking en persglas.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| IP waarde | 64 |
| Afstand tussen de schroefgaten | 8 cm |
| Type lichtbron | Max. Ø: 6 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Materiaal | Messing, glas |
| Kleur | Zwart, messing |
| Diepte: | 14,5 cm |
| Breedte: | 11,5 cm |
| Fitting: | E-27 |
| Max. wattage: | 60 W |




