Wandlamp Haaks + Bromtol.
€ 122,50
(inclusief btw)
Wandarm haaks grip 8 met glas Bromtol.
Het armatuur is leverbaar in een "ronde" (1e foto) en "strakke" (2e foto) uitvoering.
Leverbaar in mat-nikkel, nikkel en mat-messing.
D.m.v. een keuzelijst kunt u uw keuze aangeven bij het bestellen.
Deze lamp kan rechtstreeks op een wandcontactdoos aangesloten worden. Indien een snoer met knippertje gewenst is kunt u deze eenvoudig zelf aansluiten en eventueel een inkeping maken in de wandplaat om het snoer door te geleiden.
Wilt u deze wandlamp (waar niet standaard een snoer aan zit) bestellen inclusief een doorvoer in het armatuur en een wit snoer met stekker en schakelaar gemonteerd, dan kunt u deze optie hier apart van de lamp bijbestellen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Tot. lengte: | +/- 30 cm |
| Dia. glas: | +/- 15 cm |
| Lengte glas (zonder 'kraag'): | +/- 15 cm |
| Uitvoering glas: | Glanzend wit |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Fitting: | E27 |
| Vintage/nieuw: | Nieuw |
| Afmeting wandplaat: | +/-8,5 cm |




