Hanglamp Eitje opaal strak
Jaren '30 hanglamp Eitje opaal strak
Art deco hanglamp Eitje opaal met strakke pendel.
Deze hanglamp is ook verkrijgbaar met een standaard pendel.
D.m.v. de keuzelijst kunt u uw voorkeur voor de gewenste maat en uitvoering aangeven.
Div. uitvoeringen
Het basismateriaal van het armatuur van deze lamp is messing, en er zijn verschillende opties qua afwerking.
Dit armatuur is leverbaar in de volgende afwerkingen: glanzend nikkel, gematteerd nikkel, geborsteld messing en donker brons.
Op de foto's ziet u de complete lamp afgebeeld in één van de kleuren en op een andere foto een indicatie van de andere uitvoeringen. D.m.v. een keuzelijst kunt u uw voorkeur voor de gewenste 'kleur' aangeven.
Opties in lengte
De aangegeven totale lengte is de lengte waarin de lamp geleverd wordt incl. glas gemeten. De pendel kan door ons zonder meerprijs worden ingekort. U kunt dit ook heel eenvoudig zelf doen met een ijzerzaagje of pijpsnijder.
Wilt u deze lamp langer dan de standaard lengte ontvangen, dan kan u tegen meerprijs de optie verlengde pendel bijbestellen. Bent u nog niet zeker van de lengte of wilt u hierin variëren dan kunt u ook kiezen voor een uitschuifbare pendel
Onderaan de pagina van de art deco hanglampen vindt u de optie uitschuifbare pendel of verlengde pendel
Bij een verlengde pendel geeft u de lengte inclusief het glas door bij het opmerkingenveld in het bestelproces.
De verstelbare pendel heeft een lengte van 55 tot 105 cm. Let op, dit is de lengte exclusief de hoogte van het glas.
Wilt u uw lamp uit laten voeren in een uitvoering of lengte die niet vermeld staat bij de standaard opties neem dan even contact met ons op.
Het glas Eitje opaal is niet alleen als hanglamp verkrijgbaar, maar ook als wandlamp, tafellamp en plafonnière.
Dit glas heeft een kraag van 6 cm. Door de kleine opening van het glas kunnen niet alle lichtbronnen gebruikt worden. Wij raden een kaarslamp, "parfum" lampje of schakelbord lampje aan.
Indien dit artikel niet op voorraad is, is de levertijd maximaal 3 werkdagen.
U kunt ook alleen een los glas Eitje opaal of een losse pendel grip 6 kopen.
Heeft u nog vragen, neem dan vrijblijvend contact met ons op voor de mogelijkheden, we hebben ruim 30 jaar ervaring en denken graag met u mee.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Tot. lengte: | +/- 66 cm |
| Dia. glas: | +/- 9,5 cm |
| Lengte glas (zonder 'kraag'): | +/- 12,5 cm |
| Dia. stang | 10 mm |
| Dia. plafondkap | 11,5 cm. |
| Uitvoering glas: | Opaal glanzend |
| Materiaal: | Messing, glas |
| Fitting: | E-14 |
| Vintage/nieuw: | Nieuw |
| IP-code: | IP-20 |
| Extra info: | H-6.3 + O-7719/6 |




