Plafonnière Cono hoog
€ 110,00
(inclusief btw)
Jaren '30 Plafonnière Cono hoog 20 cm
Art deco plafonnière cono hoog. Het glas heeft een open onderkant.
D.m.v. een keuzelijst kunt u uw voorkeur voor de gewenste uitvoering aangeven.
Het basismateriaal van de houder van deze lamp is messing. Op de extra foto ziet u de verschillende afwerkingen qua kleur.
Indien dit artikel niet op voorraad is, is de levertijd maximaal 6 werkdagen.
Op de pagina " Stel je eigen lamp samen" is het losse glas Cono hoog of een los armatuur grip 6 te bestellen.
Heeft u nog vragen, neem dan vrijblijvend contact met ons op voor de mogelijkheden, we denken graag met u mee.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Tot. lengte: | 26 cm |
| Dia. glas: | 20 cm |
| Lengte glas (zonder 'kraag'): | 21 cm |
| Uitvoering glas: | Opaal glanzend wit |
| Materiaal: | Messing, glas |
| Fitting: | E27 |
| Vintage/nieuw: | Nieuw |
| Extra info: | Grip 6 |




